Rejestracja na Online Regionalny Egzamin Kwalifikacyjny (test OREK)

Proszę kliknąć tutaj, aby dokonać rejestracji

Instrukcja rejestracji znajduje się na poniższej stronie internetowej.

W razie pytań dotyczących rejestracji na którykolwiek etap naszych konkursów, prosimy o kontakt na adres polska@iacompetitions.com. Dziękujemy!

Terminy rejestracji

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi terminami rejestracji na poszczególne etapy konkursów IAC Polska oraz przestrzeganie ich.

  • Test OREK: 1 listopada 2021 – 19 lutego 2022

  • Zawody Regionalne: 19 i 26 marca 2022

  • Zawody Krajowe: 27 maja 2022

W przypadku przegapienia terminu rejestracji, prosimy o kontakt mailowy na adres: polska@iacompetitions.com.

Warunki uczestnictwa

Uczniowie nie muszą reprezentować swojej szkoły, aby móc uczestniczyć w konkursach IAC Polska. Mogą oni wystartować niezależnie, w zawodach maksymalnie dwóch regionów w jednym roku, tak długo, jak rozgrywki w tych miejscach będą oparte na różnych zestawach pytań.

Koszt uczestnictwa

Rejestracja na test OREK oraz dalsze uczestnictwo w zawodach regionalnych i krajowych jest w pełni bezpłatne.

Sposób rejestracji

Rejestracji uczestników na konkursy IAC Polska dokonują osoby nazwane Sponsorami, korzystając ze specjalnie przeznaczonej do tego zakładki na naszej stronie internetowej (również widoczna na górze tej strony). Sponsorem może zostać rodzic lub nauczyciel reprezentujący grupę uczniów wewnątrz szkoły bądź całą szkołę. Prosimy, aby nie powtarzać rejestracji dla jednego uczestnika. Anulowanie wiąże się z opisanymi poniżej opłatami.

Zwroty i polityka anulowania

Zwroty przed upływem terminu rejestracji zostaną wydane po potrąceniu opłaty manipulacyjnej w wysokości 5 zł za transakcję. Po upływie terminu rejestracji nie jesteśmy w stanie zaoferować zwrotów. Jeśli z powodu zagrożenia zdrowia publicznego IAC Polska będzie musiało przenieść jakikolwiek etap (etapy) online, IAC Polska nie ponosi odpowiedzialności za koszty podróży lub zakwaterowania poniesione przez uczestników.