Pierwsze Zawody Krajowe IAC Polska, które odbyły się 27 maja 2022 r. w Hotelach Marriott oraz Westin w Warszawie są już za nami! Zawody Bee odbyły się w dwóch ligach, dla klas 5-6 oraz 7-8 w trzech kategoriach konkursowych: Historia, Geografia i Przyroda. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, ponieważ wykazali się oni nie tylko ogromną wiedzą, ale także determinacją i otwartością na nowe znajomości podczas naszych rozgrywek. Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki w rozgrywkach eliminacyjnych, zakwalifikowali się do rundy finałowej, której przyglądali się m.in. przedstawiciele Ministerstwa Edukacji. 

 

Była to wielka radość gościć tak zdolnych uczniów na naszych zawodach! Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem przygotowania zawodników i ich zdumiewających wyników! Wszyscy zawodnicy uczestniczący w naszym wydarzeniu otrzymali kwalifikację na zawody międzynarodowe odbywające się w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie już w te wakacje. Mistrzowie w swoich kategoriach, łącznie 6 uczniów, zostali nagrodzeni w pełni opłaconym wyjazdem na Elementary and Middle School National Championships, International Geography Championships i International History Olympiad. Nie możemy się już doczekać, by zobaczyć zmagania naszych finalistów na zawodach międzynarodowych International Academic Competitions już niedługo!

 

Emocje już opadły, jednak dzięki przygotowanej przez nas relacji fotograficznej wszyscy możemy je przeżyć raz jeszcze! Zapraszamy do zakładki GALERIA, by przyjrzeć się jeszcze raz konkursowym rozgrywkom.

 

Zespół IAC Polska szczególnie dziękuje partnerom tj. Stowarzyszeniu United Nations Association Polska, Fundacji Culture Club, Fundacji Sentio oraz firmie FUNiversity, które ufundowało edukacyjne podarunki dla naszych zawodników.